1. Digiturk
 2. Digiturk Kampanyaları
 3. Digiturk Avantajlı Giriş Paketi + 1 keyif HD Ücretsiz
Digiturk Avantajlı Giriş Paketi + 1 keyif HD Ücretsiz

Digiturk Avantajlı Giriş Paketi + 1 keyif HD Ücretsiz

Digiturk'e avantajlı giriş yapmak isteyenler şimdi tam zamanı!. Giriş Paketi + 1 keyif paketine üye olmanız durumunda ilk 3 ay 9.99 TL'ye Digitürk'ün enğlenceli dünyasına giriş yapabilirsiniz. Üstelik 12 ay Hd servisi hediye.
1 Ay Sporextra / beIN Sports Mobil Süper Paketi Hediye
1 yıl Digiturk HD servisi
İç Kurulum Ücretsiz
Digiturk LigTv üye ol

Bu Kampanya ile Neleri İzlerim?

 • Dilediğin 1 Keyif Paketi

  Giriş Paketine Belgesel, Çocuk veya Sporsever keyif paketlerinden en az birini ekle, Digiturk keyfine keyif kat!

 • 300 En seçkin ulusal ve yerel kanallar

  Türkiye’nin en prestijli ulusal kanallarında, en sevdiğiniz yerli diziler, bağımlılık yapan yarışma programları ve en güncel haber programları

 • 12 ay HD keyfi hediye!

  HD kalitesi ile en sevdiğiniz programlar, filmler ve daha fazlası 5 kat daha net; renkler çok daha canlı.

 • Eğlencenin adresi!

  Yerli belgeseller, yemek programları, konserler ve life-style programların yer aldığı en kaliteli ve zengin belgesel, müzik-eğlence ve yaşam kanalları...

 

Digiturk Gİrİş Paketi + 1 Keyif + HD

İlk 3 ay (İndirimli) 3. - 12. ay
İlk 3 ay (İndirimli)
9,99 TL / Ay
 
3. - 12. ay
26,99 TL / Ay
 

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

 • 4 ay Spor Extra, 4 ay Dizi ve ilk ay Süper Lig paketi hediye

* Seçtiğiniz pakette bulunan HD kanalları da izleyebilirsiniz.
** Fenerbahçe – Galatasaray derbisini sadece üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebilecektir.

Üstelik dilediğin yerde, dilediğin zaman seninle!

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
Dilediğin Zaman Uygulaması | Dilediğin Yerde Uygulaması

*Üyelik paketiniz kapsamındaki (Süper Lig hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

 

 

Kampanya Detayları

+

DIGITURK KURULUM
Giriş + 1 keyif + hd kampanya kapsamında; 12 ay taahhüt verildiğinde aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; Çanak anten kurulumu gerektiğinde 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK faturanıza yansıtabilir veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine elden ödeme yapabilirsiniz. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir. Merkezi uydu sisteminiz olması durumunda yeni çanak anten kurulumu yapılmaz. Mevcut antene iç kurulum yapılır.

UYDU ALICISI
Digiturk uydu alıcısı, Aboneliğiniz süresince kullanımınıza verilmektedir ve Digiturk garantisi altındadır. Arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR
Giriş Paketi ve 1 Keyif paketi ilk 3 ay ayda 9,99 TL; takip eden aylarda 26,99 TL’dir. Digiturk HD üyeliği 12 ay ücretsizdir. Turksat kampanyasında Giriş Paketi ile HD üyeliği ilk 3 ay ayda 9,99 TL; takip eden aylarda 26,99 TL’dir. Fenerbahçe-Galatarasay derbisini, üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredecektir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle Digiturk’e veya tek seferde 95 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
ÜYELİK İPTAL ETMEK 
Taahhütlü üyeliklerde abonelikten çıkmak istenildiğinde, kullanılan aylara ait kampanya kapsamındaki yapılan indirimler tarafınıza faturalandırılır. Üyelik iptalinin ardından Digiturk kartını ve kutusunu size en yakın Digitürk Yetkili Teknik servislerimize iade etmeniz gerekmektedir.

lig tv haftalik mac programi beIN Sports Maç Programı, Bugünkü Maçlar, Haftalık Maçlar...