1. Digiturk
 2. Digiturk Kampanyaları
 3. Digiturk Merhaba Paketi Kampanyası | ONLINE
Digiturk Merhaba Paketi Kampanyası | ONLINE

Digiturk Merhaba Paketi Kampanyası | ONLINE

Digiturk Merhaba Paketi Kampanyası ile 24 ay sabit fiyat garantisi. Yüzlerce ulusal kanal, belgeseller, zenginleşen kaliteli içerik. Üstelik HD.
Digiturk LigTv üye ol

Digiturk Merhaba Paketine Neler Dahil?

 • Belgesel ile Zenginleşen Kaliteli İçerik

  Dünyaca ünlü ve kaliteli Nat Geo Wild, History, Discovery Channel ve daha fazla belgesel kanallarının yanısıra beIn GURME, beIN İZ gibi ödüllü Digiturk kanallar Merhaba Paketi’nde!

 • En sevdiğin programları HD izle!

  HD kanallarda, en popüler filmler, yerli dizi ve belgeseller, müzik ve eğlence programları ve en güncel haberler, HD görüntü kalitesiyle ekranlarınızda.

 • Eğlencenin adresi!

  Yerli belgeseller, yemek programları, konserler ve life-style programların yer aldığı en kaliteli ve zengin belgesel, müzik-eğlence ve yaşam kanalları...

 

Digitürk Merhaba Paketi + HD Keyfi

İlk 4 ay (İndirimli) 5. - 24. ay
İlk 4 ay (İndirimli)
9,99 TL / Ay
5. - 24. ay
14,99 TL / Ay

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

 • 4 ay Spor Extra ve ilk ay Süper Lig Paketi hediye

* Fenerbahçe – Galatasaray derbisini sadece üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebilecektir.

Üstelik dilediğin yerde, dilediğin zaman seninle!

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
Dilediğin Zaman Uygulaması | Dilediğin Yerde Uygulaması

*Üyelik paketiniz kapsamındaki (Süper Lig hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

+

Paket İçeriği
Digiturk Merhaba Paketi abonesi olarak; Turksat uydusu üzerindeki yüzlerce ulusal kanalın yanı sıra Digiturk'ün beIN İZ, History Channel, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Animal Planet ve Digitürk beIN GURME kanallarını seyredebilirsiniz. Digiturk Merhaba Paketi’nde Giriş Paketi’nden farklı olarak Digiturk beIN Sports 90+1, Eurosport 2, BJK TV ve GS TV kanalları bulunmamaktadır.

Digiturk Kurulum
Digiturk Merhaba paketi kampanya kapsamında, aktivasyon ücretsizdir; iç kurulum hizmet bedeli tek seferde 35 TL olarak DIGITURK yetkili servisine nakit ödenir. Çanak anteni kurulm80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde 95 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, Binanızda merkezi uydu sistemi veya size ait çanak anten kurulu ise yeni çanak kurulumu yapılmaz. Mevcut sisteme iç kurulum yapılır.
 

Detaylar
Digiturk Merhaba Kampanyası 24 ay taahütle geçerlidir.  Merhaba Paketi ve HD servisi ilk 4 ay 9,99 TL kalan aylar ayda 14,99 TL olarak faturalandırılacaktır. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. Fenerbahçe-Galatasaray derbisini, üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz izleyebilecektir. Digitürk Merhaba Paketi ile birlikte sadece Spor Extra satın alınabilir; Film ve Süper Lig paketlerine üye olmak için öncelikle Giriş Paketi’ne abone olunması gerekmektedir. Aktivasyon ücretsizdir; iç kurulum hizmet bedeli tek seferde 35 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Dış kurulum gereken durumlarda; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde peşin 95 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Digiturk, kanal/ paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Üyelik Sonlandırma 

Abonelik taahhüt süresinden önce sonlandırılırsa, sunulan ücretsiz ve indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu mevzuatına uygun şekilde faturalandırılır.

Uydu Alıcısı
Digiturk Uydu alıcısı, aboneliğiniz süresince kullanımınıza verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir Digiturk uydu alıcı ile değiştirilir.

lig tv haftalik mac programi beIN Sports Maç Programı, Bugünkü Maçlar, Haftalık Maçlar...