1. Digiturk

beIN Sport Süperlig Maç Programı, Bugünkü Maçlar, Haftalık Maçlar

HAFTANIN MAÇLARI

SPOR TOTO SÜPER LİG

21 NİSAN CUMA MAÇ PROGRAMI
20.00
ATİKER KONYASPOR - GAZİANTESPOR
20.00
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KASIMPAŞA A.Ş. asdasda
22 NİSAN CUMArtesİ MAÇ PROGRAMI
13.30
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR  FK
16.00
AYTEMİZ ALANYASPOR - OSMANLISPOR FK
19.00
ANTALYASPOR A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
19.00
GENÇLERBİRLİĞİ - KAYSERİSPOR asdasda
23 NİSAN PAZAR MAÇ PROGRAMI
13.30
AKHİSAR BLD.GENÇLİK VE SPOR - BURSASPOR asdasda
19.00
GALATASARAY A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
24 NİSAN PAZARtesİ MAÇ PROGRAMI
20.00
BEŞİKTAŞ A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
 
 

SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ

22 NİSAN cumartesİ MAÇ PROGRAMI
16.00
Basketbol DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR asdasda
23 NİSAN pazar MAÇ PROGRAMI
16.00
Basketbol GAZİANTEP BASKETBOL - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN asdasda
 
 

TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE

18 NİSAN salI MAÇ PROGRAMI
20.00
Basketbol CSKA MOSKOVA - BASKONIA asdasda
21.00
Basketbol PANATHINAIKOS - FENERBAHÇE
19 NİSAN ÇARŞAMBA MAÇ PROGRAMI
21.00
Basketbol OLYMPIAKOS - ANADOLU EFES asdasda
22.00
Basketbol REAL MADRİD - DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
20 NİSAN PERŞEMBE MAÇ PROGRAMI
20.00
Basketbol CSKA MOSKOVA - BASKONIA asdasda
21.00
Basketbol PANATHINAIKOS - FENERBAHÇE
21 NİSAN CUMA MAÇ PROGRAMI
21.00
Basketbol OLYMPIAKOS - ANADOLU EFES
22.00
Basketbol REAL MADRİD - DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ asdasda
 
 

İTALYA SERIA A

22 NİSAN CUMARTESİ MAÇ PROGRAMI
19.00
Furbol ATALANTA - BOLOGNA max
21.45
Furbol FIORENTINA - INTER
23 NİSAN PAZAR MAÇ PROGRAMI
13.30
Furbol SASSUOLO - NAPOLI Ligt v 3
16.00
Furbol MILAN - EMPOLI
16.00
Furbol LAZIO - PALERMO max
16.00
Furbol UDINESE - CAGLIARI max
16.00
Furbol SAMPDORIA - CROTONE max
16.00
Furbol CHIEVO - TORINO max
21.45
Furbol JUVENTUS - GENOA Ligt v 3
23 NİSAN PAZAR MAÇ PROGRAMI
21.45
Furbol PESCARA - ROMA
 
 

İSPANYA LA LIGA

21 NİSAN cuma MAÇ PROGRAMI
22.00
Furbol SEVILLA - GRANADA Ligt v 3
22 NİSAN cumartesİ MAÇ PROGRAMI
14.00
Furbol MALAGA - VALENCIA asdasda
17.15
Furbol VILLARREAL - LEGANES max
19.30
Furbol OSASUNA - SPORTING GIJON Ligt v 3
21.45
Furbol ESPANYOL - ATLETICO MADRİD asdasda
23 NİSAN PAZAR MAÇ PROGRAMI
13.00
Furbol REAL SOCIEDAD - DEPORTIVO LA CORUNA Ligt v 3
17.15
Furbol CELTA VIGO - REAL BETIS max
19.30
Furbol LAS PALMAS - DEPORTIVO ALAVES asdasda
21.45
Furbol REAL MADRİD - BARCELONA Ligt v 3
24 NİSAN PAZARTESİ MAÇ PROGRAMI
21.45
Furbol EIBAR - ATHLETIC BILBAO asdasda
 
 

FRANSA LIGUE 1

18 NİSAN SALI MAÇ PROGRAMI
19.30
Furbol METZ - PSG max
21 NİSAN CUMA MAÇ PROGRAMI
21.45
Furbol NANCY - OLYMPIQUE MARSİLYA max
22 NİSAN CUMARTESİ MAÇ PROGRAMI
18.00
Furbol PSG - MONTPELLIER Ligt v 3
21.00
Furbol LILLE - GUINGAMP max
23 NİSAN PAZAR MAÇ PROGRAMI
16.00
Furbol TOULOUSE - NICE Ligt v 3
18.00
Furbol SAINT-ETIENNE - RENNES Ligt v 3
22.15
Furbol OLYMPIQUE LYON - MONACO asdasda
lig tv haftalik mac programi beIN Sports Maç Programı, Bugünkü Maçlar, Haftalık Maçlar...