1. Digiturk

beIN Sport Süperlig Maç Programı, Bugünkü Maçlar, Haftalık Maçlar

HAFTANIN MAÇLARI

SPOR TOTO SÜPER LİG

21 ocaK CUMArtesİ MAÇ PROGRAMI
13.30
AKHİSAR BLD.GENÇLİK VE SPOR - KAYSERİSPOR
16.00
ATİKER KONYASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
19.00
BURSASPOR - ADANASPOR A.Ş. asdasda
19.00
KARDEMİR KARABÜKSPOR - GALATASARAY A.Ş.
22 ocaK PAZARTESİ MAÇ PROGRAMI
13.30
OSMANLISPOR FK - ANTALYASPOR A.Ş.
13.30
GAZİANTEPSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ asdasda
16.00
KASIMPAŞA A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
19.00
FENERBAHÇE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
23 ocaK PAZARTESİ MAÇ PROGRAMI
20.00
AYTEMİZ ALANYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
 

SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ

31 ARALIK CUMARTESİ MAÇ PROGRAMI
15.00
Basketbol BANVİT - MURATBEY UŞAK
17.00
Basketbol TRABZONSPOR MP - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN asdasda
02 ARALIK PAZARTESİ MAÇ PROGRAMI
19.00
Basketbol FENERBAHÇE - ANADOLU EFES
 
 

NBA

17 ocaK SALI MAÇ PROGRAMI
04.00
Basketbol GOLDEN STATE WARRIORS - CLEVELAND CAVALIERS
18 ocak CARŞAMBA MAÇ PROGRAMI
04.00
Basketbol CHICAGO BULLS - DALLAS MAVERICKS
19 ocak PerŞembe MAÇ PROGRAMI
04.30
Basketbol BOSTON CELTICS - NEW YORK KNICKS
20 ocak cuma MAÇ PROGRAMI
06.30
Basketbol LOS ANGELES CLIPPERS - MINNESOTA TIMBERWOLVES
21 ocak CUMARTESİ MAÇ PROGRAMI
04.00
Basketbol HOUSTON ROCKETS - GOLDEN STATE WARRIORS
 
 

TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE

19 ocak PERŞEmbe MAÇ PROGRAMI
20.00
Basketbol CSKA MOSKOVA - BROSE BAMBERG asdasda
20.30
Basketbol FENERBAHÇE - PANATHINAIKOS
22.15
Basketbol EA7 EMPORIO ARMANI MILAN - GALATASARAY ODEABANK asdasda
23.00
Basketbol BARCELONA LASSA - ANADOLU EFES
20 ocak CUMA MAÇ PROGRAMI
20.00
Basketbol ZALGIRIS KAUNAS - REAL MADRİD asdasda
20.00
Basketbol DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ - UNICS KAZAN
 
 

İNGİLTERE PREMIER LİGİ

21 ocak cumartesİ MAÇ PROGRAMI
15.30
Furbol LIVERPOOL - SWANSEA CITY asdasda
18.00
Furbol STOKE CITY - MANCHESTER UNITED Ligt v 3
20.30
Furbol MANCHESTER CITY - TOTTENHAM HOTSPUR
22 OCAK PAZAR MAÇ PROGRAMI
15.00
Furbol SOUTHAMPTON - LEICESTER CITY
17.15
Furbol ARSENAL - BURNLEY
19.30
Furbol CHELSEA - HULL CITY
 
 

İTALYA SERIA A

21 ocak cumartesİ MAÇ PROGRAMI
20.00
Furbol CHIEVO - FIORENTINA
22.45
Furbol MILAN - NAPOLI
22 ARALIK PERŞEMBE MAÇ PROGRAMI
14.30
Furbol JUVENTUS - LAZIO
17.00
Furbol BOLOGNA - TORINO
17.00
Furbol EMPOLI - UDINESE
17.00
Furbol GENOA - CROTONE
17.00
Furbol PALERMO - INTER
17.00
Furbol PESCARA - SASSUOLO
20.00
Furbol ATALANTA - SAMPDORIA
22.45
Furbol ROMA - CAGLIARI Ligt v 3
 
 

İSPANYA LA LIGA

20 ocaK CUMA MAÇ PROGRAMI
22.45
Furbol LAS PALMAS - DEPORTIVO LA CORUNA Ligt v 3
21 ocak CUMARTESİ MAÇ PROGRAMI
15.00
Furbol ESPANYOL - GRANADA Ligt v 3
18.15
Furbol REAL MADRİD - MALAGA Ligt v 3
20.30
Furbol DEPORTIVO ALAVES - LEGANES
22.45
Furbol VILLARREAL - VALENCIA Ligt v 3
22 ocak PAZAR MAÇ PROGRAMI
14.00
Furbol OSASUNA - SEVILLA Ligt v 3
18.15
Furbol ATHLETIC BILBAO - ATLETICO MADRİD Ligt v 3
20.30
Furbol REAL BETIS - SPORTING GIJON
20.30
Furbol REAL SOCIEDAD - CELTA VIGO
Ligt v 3
22.45
Furbol EIBAR - BARCELONA Ligt v 3
 
 

FRANSA LIGUE 1

20 OCAK CUMA MAÇ PROGRAMI
22.45
Furbol BASTIA - NICE Ligt v 3
21 OCAK CUMARTESİ MAÇ PROGRAMI
19.00
Furbol NANTES - PSG
22.00
Furbol BORDEAUX - TOULOUSE Ligt v 3
22 OCAK PAZAR MAÇ PROGRAMI
17.00
Furbol MONACO - LORIENT
22.00
Furbol OLYMPIQUE LYON - OLYMPIQUE MARSİLYA Ligt v 3
lig tv haftalik mac programi beIN Sports Maç Programı, Bugünkü Maçlar, Haftalık Maçlar...